לא צריך להגיע לתחתית כדי להתחיל בתהליך ההחלמה

מרכז גמילה מאלכוהול בתאילנד

מירקלס אסיה מציעה תכנית גמילה אשפוזית עם תכניות טיפול מותאמות אישית, טיפול נפשי אישי ותמיכה שוטפת עבור אנשים שרוצים עזרה עם הרגלי השתיה שלהם.

תוכן עניינים

לבירורים ומידע

מרכז גמילה מאלכוהול

אנחנו יכולים לעזור לכם לטפל בהתמכרות שלכם לאלכוהול

אם אתם מרגישים שהרגלי השתייה שלכם יוצאים משליטה, ואתם רוצים לקבל עזרה עם ניקוי רעלים וגמילה במרכז גמילה אשפוזי מנוסה, עם רקורד מוכח – הגעתם למקום הנכון. אלכוהול הוא אחד הסמים שהכי מסוכן להפסיק להשתמש בהם בבת אחת, ולכן חשוב שניקוי הרעלים יתבצע בסביבה בטוחה, עם עזרה רפואית במקרה הצורך, כדי לעזור לכם להתמודד עם תסמיני הגמילה, שיכולים להיות מסכני חיים במצבים מסוימים.

הצעד הראשון להחלמה, לבקש עזרה, הוא לרוב הצעד הקשה ביותר; אז ברכותינו!

גמילה מאלכוהול

ועכשיו לחדשות הטובות…

בעיית ההתמכרות שלכם לאלכוהול בהחלט ניתנת לטיפול! במהלך תכנית האשפוז שלנו לגמילה מאלכוהול במירקלס אסיה, שהיא תכנית בת 30 ימים, תקבלו את כל הכלים והתמיכה הדרושים לכם כדי לחיות חיים בריאים ומאושרים, ולהחלים לכל החיים. לחצו על כל אחת מהאפשרויות שמופיעות בעמוד זה אם אתם מוכנים לגשת ישר לעניין, ודברו ישירות עם מומחה להתמכרויות אודות תהליך ההצטרפות. ייתכן גם שתרצו להמשיך לקרוא, כדי שתדעו למה לצפות במהלך השלבים הראשונים של תהליך ההחלמה.

טיפול גמילה מאלכוהול

  • התמכרות לאלכוהול היא בעיה שניתן לטפל בה, והשלב הראשון לקראת חיים בריאים ושמחים יותר הוא לבקש עזרה.
  • גמילה מאלכוהול עלולה להיות מסוכנת, וחשוב לעשות זאת בסביבה בטוחה עם השגחה רפואית מתאימה.
  • מירקלס אסיה היא תכנית התמכרות מורשית ומוסמכת המציעה תכניות טיפול מותאמות אישית לאנשים המתמודדים עם התמכרות לאלכוהול.

 

תגידו שלום ולא להתראות להתמכרות שלכם

נמאס לכם להתעורר עם חרדה ועם הנגאובר, רק כדי לשתות יותר מאוחר באותו הערב ולחזור שוב על תהליך הגמילה? נמאס לכם מהתחושה הקשה הזאת שאתם חייבים להתנצל בפני אנשים על דברים שעשיתם ואמרתם? יצא לכם ללכת לחדר כושר כל יום כדי לשפר את הגוף שלכם, רק כדי להסתכל במראה ולגלות שההתמכרות שלכם לאלכוהול משפיעה בבירור לרעה על הבריאות הפיזית שלכם? שלא לדבר על דפוסים אחרים שהמשפחה והחברים שלכם כבר עייפים מלהתמודד איתם.

כמו למשל כשאתם שוב אומרים להם שאתם מתכוונים להתחיל לשתות פחות. אם אתם קוראים את זה, אתם כבר מבינים את הדבר החשוב ביותר… כל התהליך הזה כבר נמאס… אף אחד כבר לא חושב שהתמכרות לאלכוהול היא דבר חמוד או מצחיק… כמו שאולי הם חשבו כשהייתם צעירים יותר. אולי אתם קוראים את זה כי בדיוק סיימתם את אחת מתקופות ה״שיקום״ המזויפות שתמיד מסתיימות בשתייה מופרזת שרק פוגעת בקריירה שלכם, במערכות היחסים שלכם, בכספים שלכם, והכי חשוב – בהערכה העצמית שלכם. המעגל הנורא של שתיית אלכוהול מופרזת גובה מכם מחיר נפשי ופיזי, והורס בשקט את המוניטין שלכם בקרב הקהילה שלכם.

אולי עשיתם דמוניזציה לסוג אחד של אלכוהול, ובינתיים עברתם לצרוך סוג אחר של אלכוהול, תוך שאתם מספרים לעצמכם שעשיתם צעד בכיוון הנכון, כשבפועל שום דבר לא השתנה.

מרכז גמילה מאלכוהול המוביל בתאילנד

הבריאות הנפשית, הבריאות הפיזית והדימוי העצמי שלכם נפגעו עד כדי כך שאולי סוף סוף נמאס לכם מפתרונות שלא עובדים, ואתם מוכנים לקבל שירותי גמילה אמיתיים. כשאתם מחליטים להצטרף לתכנית גמילה ולעשות את הצעד העצום הזה של לבקש עזרה, אתם כבר נמצאים בדרך לשיפור הבריאות שלכם, ואולי אתם אפילו מצילים את חייכם. היפרדו מהעצב שהאלכוהוליזם תמיד משאיר בעקבותיו. עכשיו תתחילו להרגיש שמחה אמיתית, שתגיע יחד עם אחת מההחלטות הטובות ביותר שתקבלו בחייכם.

כל מקרה של אלכוהוליזם הוא סיפור עצוב בהתהוות. החליפו הילוך עכשיו והתחילו לנוע בכיוון הנכון.  אל תכבידו על יקיריכם בכך שתגרמו להם לעמת אתכם שוב עם הבעיה שלכם. אל תכבידו על החברים שלכם, שיעדיפו להתרחק מכם מאשר להציב בפניכם אולטימטום ולהגיד לכם שאתם צריכים לקבל עזרה.  זאת ההזדמנות שלכם לעשות צעד בעצמכם, ולהיכנס לתכנית ניקוי רעלים ברמה עולמית. לא בגלל שמישהו אחר אמר לכם לעשות זאת, אלא משום שהחלטתם לעשות את זה בשביל עצמכם.

טיפול גמילה מאלכוהול

תכנית הגמילה שלכם במירקלס אסיה תכלול את כל התרופות והטיפולים שתזדקקו להם כדי להתמודד עם ההתמכרות שלכם, כדי לעזור לכם להישאר פיכחים, וכדי להתמודד בבטחה עם ההשפעות הפיזיות של תסמיני גמילה מאלכוהול שאתם עשויים לחוות. עכשיו אתם יכולים להתמקד בתכנית ההחלמה שלכם לטווח ארוך, שבה תקבלו תכניות טיפול שמותאמות לכם אישית מצוות רפואי מקצועי ומסור שיעזור לכם להחזיר את הבריאות הכללית שלכם למסלול הנכון.  סוף סוף, תוכלו לשים מאחוריכם את כל הסיפורים המביכים שלכם ולהמשיך הלאה!

אתם צריכים עוד סיבות לוותר על אלכוהול?

כמה מחברי הצוות של מירקלס אסיה, כולל שני המייסדים, נלחמו בהתמכרות לאלכוהול במשך שנים – אפילו עשרות שנים – לפני שהצליחו למצוא את הפתרון בעזרת טיפול ושיקום.  ההתמודדות האישית עם התמכרות, והתשוקה לעזור לאנשים הם מה שהופכים את תכנית הגמילה שלנו למוצלחת כל כך. יש רמה של חיבור שאפשר לקבל רק בפגישות טיפוליות פרטיות לגמילה מאלכוהול עם אנשים שחוו ממקור ראשון את אותה הפרעת שימוש באלכוהול שאתם מתמודדים איתה עכשיו.

תפגשו מכורים לאלכוהול שהחלימו ושנמצאים בתהליך החלמה שעברו את תכנית הטיפול של מירקלס אסיה בדיוק כמוכם.  הם יודעים איך זה מרגיש להיות תקועים יום אחר יום עם הסבל שנגרם על ידי אלכוהול וסמים אחרים.

במירקלס אסיה, הצוות והאורחים שלנו נהנים מחיים חופשיים מהשדים שרדפו אותם בעבר בעקבות השימוש באלכוהול וסמים. גילינו שמה שמביא אושר וחופש אמיתיים הוא לא המשקה הבא שלכם, אלא מצב שבו אתם משוחררים מהתמכרות לאלכוהול ויכולים לקבל החלטות עם נפש צלולה וגוף בריא.

במהלך תכנית הגמילה שלכם, המטפל שלכם יעזור לכם להתמודד עם השימוש המופרז שלכם באלכוהול על ידי הבנת שורש הבעיה בעזרת עבודה על דברים כמו בעיות נפשיות מהן נובעת ההתמכרות.  אולי פיתחתם הפרעות אכילה כלשהן בעקבות השתייה המוגזמת שלכם?  יש אורחים שמגיעים עם חרדה חברתית חמורה לאחר שהם נרגעו, שמתפתחת לדברים כמו בעיות בהערכה עצמית ובביטחון עצמי הנובעות משנים של התמכרות לאלכוהול.

בין אם הבעיות הללו נוצרו בעקבות התמכרות לאלכוהול, ובין אם ההתמכרות לאלכוהול נוצרה בעקבות הבעיות הללו, שירותי שיקום במסגרת אשפוז או טיפול חוץ יעזרו בכל מקרה.

אם אתם יכולים להתמודד עם הרגשות שאתם חשים עכשיו, רגשות שאנחנו יודעים שמתלווים לתהליך של גמילה, אתם כבר נמצאים בדרך להחלמה. האורחים שלנו מופתעים לגלות שהדבר הראשון שהם שמים אליו לב הוא שהתהליך הזה לא מפחיד; אלא מרענן ומשחרר. אנשים שעוזבים את מירקלס אסיה תמיד חשים אסירי תודה על החוויה, ונרגשים לצאת ולהשיג את המטרות שלהם עם השקפת עולם חדשה.  ההחלטה הגדולה והמאתגרת ביותר היא ההחלטה לעשות את הצעד ולהגיע לכאן. תכנית הגמילה וניקוי הרעלים של מירקלס אסיה עצמה היא החלק הקל. ברגע שתגיעו, צוות המטפלים שלנו ייקח את זה משם.

 

איך להפסיק לשתות אלכוהול

תכנית מורשית ומוסמכת לטיפול בהתמכרויות

מירקלס אסיה מתמחה בטיפול בהתמכרות לאלכוהול וכן בהתמכרות לחומרים אחרים, לצד טיפולים למטופלים בעלי אבחנה כפולה ובעלי בעיות נפשיות. עם לקוחות מכל רחבי אירופה, המזרח התיכון, ארצות הברית ואסיה שמעוניינים להתחיל טיפול, להקל על תסמיני הגמילה שלהם ולהתחיל להשתקם מההתמכרות שלהם, אתם בהחלט לא לבד עם הרצון שלכם ללמוד איך להפסיק לשתות! לא כולם מבינים שלא כל מרכזי הטיפול בהתמכרויות בתאילנד יכולים לעזור לכם להפסיק לשתות באופן בטוח, או ללמד אתכם איך להישאר פיכחים ומאושרים, כמו שאנחנו עושים במהלך התכניות שלנו. בנוסף, לא כל המרכזים שמים דגש על רווחתכם אחרי שירותי הגמילה.

בניגוד לרוב המתחרים שלנו, התכניות הייחודית שלנו לטיפול בהתמכרויות במירקלס אסיה מאושרות במלואן על ידי משרד הבריאות, כך שאנחנו נכללים ברשימה קטנה מאוד של שירותי גמילה מאלכוהול שילמדו אתכם כיצד להפסיק לשתות לנצח. חשבו על זה ככה: אתם יכולים להקיף את עצמכם בקהילה של מכורים לאלכוהול שתומכים בהרגלי השתייה המגונים אחד של השני, או שנוכל לקבל אתכם לקהילה שלנו, המכילה אנשים פיכחים שתומכים בבריאות ובהצלחה אחד של השני. העניין הוא שתצטרכו לבחור בקבוצה אחת או בשניה.

אין אפשרות ביניים! 

זכרו שבכל יום שבו אתם לא מקבלים החלטה, אתם בוחרים בקבוצה הלא נכונה.

העובדה שהסביבה שלכם מקבלת את המצב לא הופכת את בעיית השתייה שלכם לנורמלית.

אנחנו רואים זאת בסרטים כל הזמן, ואנשים נורמלים אכן שותים באירועים מיוחדים, ואיכשהו להם אין שום בעיה. אבל זה לא המקרה שלכם.  היו זמנים בהם הרגשתם כמו ג׳יימס בונד שמזמין מרטיני בבר, עם חיוך מתוחכם על הפנים. לכל שאר האנשים, אתם נראים כמו מכורים קשים לאלכוהול שזקוקים לעזרה. בני משפחה שעדיין רוצים לראות אתכם מתקשים להתמודד אתכם יותר ויותר כשאתם נפגשים.  אלה שלא באמת רוצים לראות זאת, חורקים שיניים בכל פעם שאתם מזמינים משקה נוסף.  תודו, השתייה השתלטה על חייכם ועצרה את הצמיחה שלכם כבני אדם, וגם פגעה בכל כך הרבה תחומים בחייכם.

מרכז גמילה מאלכוהול

תנו לנו לבחון את הנושאים האלה מקרוב באמצעות התכניות המעולות שלנו, כדי שנוכל להתמקד בפתרון.  לעתים קרובות נדרשים זמן, ריפוי, ותמיכה כדי לעבד את הנזק שנגרם. זה בסדר, בשביל זה אנחנו כאן – כדי לעזור לכם לצעוד לאט ובזהירות בסביבה מוגנת בדרך להחלמה. הרעיון לפיו יש להתמודד עם הכל בבת אחת הוא מיתוס. אנו נעזור לכם לעבור את התהליך הזה בזהירות, ובעזרת אנשי המקצוע הטובים ביותר, שטיפלו במאות מכורים לאלכוהול שחיים כעת חיים מאושרים.

הצעדים הראשונים שלכם בדרך להחלמה

החיים שלכם כבר היו סרט; סרט עצוב. סוף סוף, הסרט שהוא חייכם יכול להיות אחד שתרצו לצפות בו. סרט עם סוף טוב, ולא אחד שמסתיים בכאב ועצבות. בזכות החלטתכם להחלים, התמיכה שנמצאת סביבכם תזלוג פנימה, ואתם תראו את ההתרגשות מצד חבריכם ובני משפחתכם שנרגשים מכך שסוף סוף הם יוכלו ליהנות מחברתכם שוב, תוך שאתם שואפים להשיג תוצאות טובות יותר. אם הייתם מסוגלים להפסיק בכוחות עצמכם לאורך זמן, לא הייתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו. אתם לא חושבים שהגיע הזמן לגישה חדשה?

זו התשובה היחידה שאתם יודעים שתעבוד. אל תרגישו שאתם לבד!  גמילה היא לרוב בלתי אפשרית עבור אנשים עם בעיות שתייה ארוכות טווח, ללא תמיכה של שירותים או תכניות כמו שלנו. לכן אנחנו כאן!  כבר עשיתם את הצעד הגדול ביותר לקראת קבלת עזרה בכך שקראתם את העמוד הזה עד כאן. תנו לנו לעזור לכם עוד היום. אלכוהול כבר הביא לחייכם מספיק שליליות. הגיע הזמן שדברים יתחילו להיות חיוביים יותר. לא עוד הבטחות שווא לעצמכם. הפסיקו לדחות זאת… התחילו לפעול היום ודברו עם מישהו שהיה במצבכם ויכול לעזור לכם להשתחרר מהכאב של מעגלי ההתמכרות המתמשכים.

צוות ההצטרפות של Miracles Asia מוכן לעזור לכם בכל דרך שתצטרכו כדי שתוכלו שוב לחיות חיים בריאים ומאושרים.

התחל את הגמילה שלך בפוקט, תאילנד

מוכנים לחוות את ההבדל ב-Miracles Asia?

צוות המומחים שלנו להתמכרויות יסייעו לכם לקבל את העזרה שאתם צריכים. התקשרו אלינו עוד היום, או השאירו את פרטיכם על מנת להתחיל את המסע אל גמילה מוצלחת.

עלוני מידע - מירקלס אסיה

שלחו פרטי התקשרות
לשיחת ייעוץ חינם!

למחירים ועוד פרטים הזינו את פרטי הקשר שלכם וניצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע המומחה בתחום ההתמכרויות.