בואו לגלות את שורש ההתמכרות שלכם

תכנית גמילה אשפוזית בפוקט, תאילנד

בואו לשנות את חייכם ולהחלים בסביבה היפה של פוקט, תאילנד. הצוות המקצועי והמסור שלנו מספק טיפול אפקטיבי ומלא בחמלה לגמילה מהתמכרויות שמותאם לצרכים הייחודיים של כל אורח ואורחת.

יותר מסתם עוד תכנית גמילה

מרכז הגמילה האחרון שתצטרכו אי פעם

תכנית הגמילה האשפוזית שלנו ב-Miracles Asia נוצרה לא רק כדי שתבריאו, אלא כדי לצייד אתכם בידע, בכלים וברשת התמיכה שיאפשרו לכם להצליח להתגבר על ההתמכרות שלכם לכל החיים לאחר שהותכם במרכז שלנו בתאילנד.

טיפול אחד על אחד

בדיקות בריאות

מפגשים קבוצתיים

פסיכו-חינוך

אימונים טיפוליים

מניעת התמכרות חוזרת

אוכל בריא

יציאות ופעילויות

טיפול לגמילה מהתמכרויות

סקירת התכנית

תכנית הגמילה האשפוזית של Miracles Asia נועדה לעזור לכם להשתחרר מההתמכרות ולהגיע לתוצאות ארוכות טווח. 

התכנית מותאמת לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מהאורחים, כשהדגש העיקרי הוא להבטיח שהאורחים לא יצטרכו להתאשפז שוב במרכז גמילה לעולם. אמנם זה לא אומר שתירפאו ברגע שתעזבו את המרכז שלנו, אבל אנחנו יכולים להציג לכם דרך חיים שתאפשר לכם לחיות חיים חופשיים מהתמכרויות.

המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על התכנית שלנו, ולראות מה תחוו במהלך השהות שלכם אצלנו בפוקט, תאילנד.

הערכות רפואיות מקיפות

השיבו את האיזון לגופכם

במהלך השבוע הראשון שלכם ב-Miracles Asia, או כשתרגישו מוכנים, תצאו לסיור קצר עם הצוות שלנו ועם שאר האורחים לבית חולים פרטי בינלאומי מתקדם שנמצא בקרבת מקום כדי לעבור בדיקת סקר בריאותית מקיפה.

אפשרות ייחודית זו מספקת לכם גישה למגוון רחב של שירותים, הכוללים בדיקות דם מפורטות, סריקות MRI, EEG, בדיקות עיניים, אולטרסאונד וצילומי רנטגן במרכז הרפואי המוביל בתאילנד.

בדיקות בריאות כחלק מתהליך הגמילה
תכנית לטיפול וגמילה מכדורים ותרופות - מירקלס אסיה

ניקוי רעלים רפואי

תכניות אישיות לניקוי רעלים

ב-Miracles Asia אנחנו מציעים תכניות גמילה אישיות המותאמות במיוחד לצרכים של כל אחד ואחת מהאורחים, תוך שאנחנו לוקחים בחשבון את החומר שאתם משתמשים בו, את תסמיני הגמילה הראשוניים ואת הסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים. צוות המטפלים המוסמך והמקצועי שלנו מצויד בכלים שמאפשרים להם לטפל במקום במצבים רבים שעלולים לקרות בעקבות ניקוי הרעלים.

 

במצבים בהם קיימים תסמיני גמילה חמורים מאלכוהול, צוות המטפלים שלנו עשוי להפנות אתכם לבית החולים השותף שלנו שנמצא בקרבת מקום כאמצעי זהירות מפני התקפים שעלולים לקרות. אם נראה שיש צורך בטיפול מתקדם יותר, ייתכן שתצטרכו להישאר בבית החולים כדי להבטיח שכל התסמינים או החששות הבריאותיים יטופלו באופן יעיל ובטוח. יתכן שיחולו חיובים נוספים.

 

טיפול פרטני

מפגשים פרטניים

בכל שבוע תשתתפו לפחות בשתי פגישות בנות שעה אחת של טיפול פרטני עם המטפלים שלכם, תוך התייחסות לבעיות העיקריות שעומדות מאחורי ההתמכרות שלכם ולשיבושים שהיא גרמה בחייכם.

עבור חלק מהאורחים הפגישות הפרטניות יהיו הפעם הראשונה שבה הם יצליחו להביע את עצמם בפתיחות ולהרגיש שמבינים אותם באמת. ככל שתתקדמו במפגשים הללו, תוכלו לדבר באופן דיסקרטי לחלוטין על ההתמכרות שלכם, על החוויות שחוויתם בחייכם, ועל כל השינויים בחשיבה, בדפוסי התנהגות או בתפיסות שלכם.

סשן טיפול בהתמכרות - מירקלס אסיה
התכנית שלנו לטיפול בהתמכרות

תמיכה של פסיכיאטר מומחה

כדי שההחלמה שלכם תהיה מוצלחת וארוכת טווח, חשוב שתקבלו את התרופות הנכונות במינונים נכונים שיספקו לכם תמיכה במהלך המסע שלכם, ושלא יפריעו לו. לכן, אנחנו מאפשרים לכם גישה לפסיכיאטר שלנו המתמחה בהתמכרות, איתו תוכלו להיפגש במהלך השהות שלכם ב-Miracles Asia. 

באמצעות סקירה של כל המרשמים שאתם מקבלים כעת, והאינטראקציה שלהם עם החומר שאתם משתמשים בו, אורחים רבים חווים תחושת הקלה כמעט מיידית ברגע שמתבצעות ההתאמות הנכונות. 

שימו לב שישנן עלויות נוספות עבור ייעוץ פסיכיאטרי, אולם לרוב האורחים מספיקים 1 או 2 מפגשים כדי להרגיש שיפור ניכר בבריאות הנפשית והפיזית הכללית.

תכנית הטיפולים המובילה בתאילנד

הבינו את שורש ההתמכרות שלכם

יותר מ-85% מהאורחים ששוהים אצלנו לטווח ארוך שומרים על החלמה מלאה ופעילה.

פסיכו-חינוך

משנים את מערכת היחסים שלכם עם ההתמכרות

בכל יום תוכלו להשתתף במפגש של קבוצה ממוקדת שנמשך שעה, בו תלמדו הכל לגבי ההתמכרות, החל באיך שהיא עובדת וכלה בהשפעתה על חייכם. באמצעות פסיכו-חינוך, הצוות של Miracles Asia יעזור לכם לשפר את הבנתכם לגבי ההתמכרות, ולגבי ההשפעות שלה על החשיבה, הרגשות וההתנהגות שלכם. 

המפגשים הקבוצתיים המקיפים האלה יעניקו לכם את הכוח לקחת אחריות על תהליך ההחלמה שלכם באמצעות טכניקות ותרגולים פרקטיים שיעזרו לכם לזהות ולנהל את דפוסי החשיבה, ההתנהגויות והטריגרים שלכם. באמצעות הבנה מעמיקה יותר של ההתמכרות והשלכותיה, תהיו מצוידים באופן טוב יותר כדי להתמודד עם האתגרים שיגיעו במהלך תהליך ההחלמה ולשמור על השינוי בחייכם לאורך זמן. 

יושבים ללמוד ביחד במרכז לטיפול בהתמכרויות
מדברים על ההתמודדות עם ההתמכרות

מניעת הישנות

קבלו כלים שיעזרו לכם לשמור על הפיכחות שהרווחתם בעבודה קשה

באמצעות פגישות קבועות עם מאמני הגמילה האישיים שלכם, תבנו תכנית אישית למניעת הישנות, המזהה סיכונים וטריגרים פוטנציאליים הנוגעים באופן ספציפי לכם ולסביבה שלכם, כך שתוכלו להישאר נקיים ופיכחים כשתחזרו הביתה. 

מרכיב חיוני זה של התכנית לטיפול בהתמכרויות של Miracles Asia מבטיח שהידע והמידע שתלמדו במהלך שהותכם מותאמים באופן אישי למצבכם הייחודי, ושניתן ליישם אותם בחיי היום-יום שלכם למשך שנים רבות.

פגישות 12 צעדים ופגישות קבוצתיות

התחברו לקהילה תומכת

ב-Miracles Asia אנחנו מבינים שההחלמה היא לא מסע שאתם צריכים לעבור לבד. לכן, אנחנו מציעים מפגשים קבוצתיים מדי יום, בבוקר ובערב, בהם תוכלו ליצור קשרים עם אורחים אחרים, ועם אורחים לשעבר, שמבינים את מה שאתם עוברים.

במפגשי הבוקר, שנערכים לאחר ארוחת הבוקר, תהיה לכם הזדמנות לחלוק את רגשותיכם ולשמוע מאחרים על חוויותיהם הנוגעות להתמכרות ולתהליך ההחלמה. החל מהשעה 19:00, תוכלו לשמוע ממגוון רחב של דוברים בינלאומיים שמדברים על תהליך ההחלמה, שישתפו את הסיפורים האישיים ומעוררי ההשראה שלהם העוסקים בהתגברות שלהם על התמכרות.

בנוסף למפגשים האלה, תוכלו גם להשתתף בפגישה מקומית בנושא החלמה, שנערכת באחד מהחופים היפים ביותר בפוקט. במהלך הפגישות בחוף תוכלו להתחבר לאנשים שדומים לכם, שהתמודדו עם מאבקים דומים, ושתוכלו לקבל מהם תמיכה ועידוד נוספים במסע שלכם בדרך להחלמה.

ב-Miracles Asia, אנחנו מאמינים שחיבור אנושי הוא מרכיב מהותי בהחלמה מוצלחת, ואנחנו מחויבים לספק לכם את הקהילה ואת התמיכה הדרושות כדי שתוכלו להישאר פיכחים לאורך זמן.

12 הצעדים - מירקלס אסיה
ארוחות גורמה שישדרגו את תהליך ההחלמה שלכם

ארוחות מזינות

ארוחות גורמה שישדרגו את תהליך ההחלמה שלכם

הצוות שלנו כולל שף בכיר ברמת 5 כוכבים וצוות אירוח מנוסה שידאגו לכל הצרכים הקולינריים שלכם, ויבטיחו שאתם מקבלים את האיזון הנכון של כל הרכיבים התזונתיים הדרושים כדי לעזור לכם להתחיל את תהליך ההחלמה שלכם בצורה מהירה ובטוחה.

התפריט ב-Miracles Asia כולל מגוון של מנות תאילנדיות ומערביות שהן לא רק טעימות, אלא גם נהדרות לתיקון הנזקים שהתמכרות עשויה לגרום לגופכם לאורך השנים. 

במקרה שיש לכם דרישות תזונתיות מיוחדות, הקפידו לציין זאת בפני מנהל ההצטרפות במהלך שיחות ההערכה שלכם.

תהליך הצטרפות פשוט

קחו נשימה וצרו איתנו קשר

קבעו שיחת הערכה חינמית ודיסקרטית לחלוטין עם צוות ההצטרפות שלנו כדי להבטיח את מקומכם ב-Miracles Asia.

פעילויות ימי ראשון להתחדשות בתהליך הגמילה

טיולים ופעילויות

הרפתקאות ימי ראשון מחכים לכם

בכל יום ראשון, אנחנו מזמינים את האורחים שלנו ליום של התחדשות ושל גילוי, ויוצאים לחוות את פוקט ואת החוויות המדהימות שיש לה להציע. מטיולים שלווים בסירה המציגים את קו החוף המדהים של האי, ועד טיולי ג'ונגל מלאי אנרגיה המאפשרים לכם להתחבר מחדש לטבע – הטיולים שבחרנו בקפידה נועדו להשלים את הטיפול שלכם ולתמוך בהחלמה המתמשכת שלכם.

תוכלו לחוות את ההיסטוריה העשירה והתרבות המגוונת של פוקט תוך ביקור באטרקציות תיירותיות פופולריות כמו הבודהה הגדול והמרשים והקסם של העיר העתיקה של פוקט. טיולים אלה לא נועדו לשמש רק כהפסקה מרעננת משגרת היומיום של תכנית הטיפול בהתמכרויות שלכם, הם גם מספקים לכם הזדמנויות ייחודיות ליצירת חברויות חדשות ולתרגול של טיפול עצמי, ומאפשרים לכם לגלות מחדש את שמחת החיים שלכם, שאולי כבר מזמן שכחתם איך היא מרגישה.

שומרים על הפרטים שלכם חסויים

כוחה המרפא של תמיכה

התמיכה וההבנה של בני המשפחה שלכם, של חבריכם ושל יקיריכם עשויות להשפיע באופן משמעותי על הצלחתכם בתהליך ההתגברות על ההתמכרות. ב-Miracles Asia אנחנו מחויבים לטפח את הקשרים הללו, לעזור לכם לשמור על מערכות היחסים הקיימות ואפילו לתקן אותן במהלך השהות שלכם אצלנו.

באישורכם, צוות המטפלים וצוות ההנהלה שלנו יכולים ליצור ערוצי תקשורת בטוחים עם מי שתבחרו. דבר זה מבטיח שהאנשים הקרובים אליכם יישארו מעודכנים ומעורבים בהתקדמות שלכם, ויקבלו אך ורק את המידע שתבחרו לשתף איתם. כמובן, אם אתם מעדיפים לשמור על המידע חסוי, צוות המטפלים שלנו ישמור על גבולות ברורים בכל שיחה. 

גישה זו עוזרת לתמוך בתהליך ההחלמה שלכם, ויוצרת בסיס חזק לחיים בריאים ומספקים יותר לאחר ההחלמה מההתמכרות.

שומרים על הפרטים שלכם חסויים - מירקלס אסיה
בתהליך הגמילה שומרים על קשר עם המשפחה

טיפול המשך

תמיכה שמעצימה אתכם ומבטיחה שההחלמה שלכם תחזיק מעמד לכל החיים

ב-Miracles Asia, אנחנו מבינים שהדרך של האורחים שלנו לעבר חיים נקיים מהתמכרות לא מסתיימת ברגע שהם משלימים את תכנית האשפוז, וזו הסיבה שעיצבנו תכנית טיפולי המשך דינמית שעוזרת לכם להישאר פיכחים.

כשתשלימו את תוכנית הגמילה האשפוזית, מרכז Miracles Asia ימשיך לתמוך בכם במספר דרכים, הכוללות:

  • מפגשים פרטניים עם צוות התמיכה המסור שלכם, פעם בשבוע למשך חודשיים.
  • תמיכה ועידוד שוטפים מצוות Miracles Asia ומקהילת הבוגרים המשגשגת שלנו.
  • גישה לכל החיים לפגישות בוקר וערב כל עוד תצטרכו אותן.


למי שמחפשים רמה גבוהה עוד יותר של תמיכה לאחר השחרור מהמרכז, נוכל להציע מגוון רחב וזמין של פתרונות אפשריים, הכוללים אפשרות להמשיך במפגשים פרטניים עם המטפלים שלכם, ואפשרות לקבל הדרכה נוספת למניעת הישנות באמצעות תכנית Miracles@Home שאנחנו מספקים.

לוח זמנים שבועי

ימים סוחפים שיחשפו את הפוטנציאל האמיתי שלכם

הדרך שלכם להחלמה מוצלחת תעבוד בצורה הטובה ביותר באמצעות גישה מובנית, מעשירה והוליסטית, וזו הסיבה שלוח הזמנים שלנו, שעוצב בקפידה, מבטיח שהימים שלכם יהיו מלאים בהזדמנויות חינוכיות, הדרכה רבת ערך מאנשי מקצוע מובילים בתחום הרפואה, וזמן להתבוננות עצמית.

על ידי לחיצה על הכפתור למטה, תוכלו לקבל הצצה לשבוע רגיל ב-Miracles Asia, שם תראו את האיזון ההרמוני בין מפגשי טיפול, סדנאות, מפגשים קבוצתיים ופעילויות פנאי, שעוזר לטפח את הצמיחה האישית שלכם, לקדם יכולת עמידות, ולצייד אתכם בתובנות הנחוצות לכם כדי שתישארו פיכחים הרבה אחרי שתעזבו את מרכז הטיפול שלנו.

לוח עם שיטת 12 הצעדים

התחילו את תהליך ההחלמה שלכם בתאילנד

בואו לחוות את הנס האישי שלכם

צוות מומחי ההתמכרות שלנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את חייכם בחזרה ולהגיע להחלמה שתחזיק מעמד לאורך זמן.

עלוני מידע - מירקלס אסיה

שלחו פרטי התקשרות
לשיחת ייעוץ חינם!

למחירים ועוד פרטים הזינו את פרטי הקשר שלכם וניצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע המומחה בתחום ההתמכרויות.