על מרכז הגמילה המוביל בתאילנד

זקוקים לעזרה ולתמיכה כדי לנצח את ההתמכרות שלכם? ב-Miracles Asia, המרכז המוביל בתאילנד לגמילה מסמים ומאלכוהול, תזכו לליווי צמוד בדרך ליישום תוכניות הגמילה וניקוי הרעלים הייחודיות שמפעיל המקום. תהליך הגמילה מתבצע בסביבה פרטית ובתנאי אשפוז שנועדו לסייע לכם להשיג תוצאות שילוו אתכם זמן רב. במהלך התוכנית תלמדו כיצד להסיר את כל הפיתויים שעד כה היוו מכשול בדרככם לגמילה מוצלחת ולחיים נקיים, ולהימנע מלשוב לדפוסי ההתמכרות בסביבה הרגילה שלכם. 

סוגי ההתמכרויות שבהן אנו מטפלים

תוכניות הגמילה של Miracles Asia מציעות לכם סיוע מיוחד בהתמודדות עם ההתמכרויות הללו באמצעות שירותים טיפוליים ורפואיים המשלבים גם ניקוי רעלים:

  •  התמכרות לאלכוהול
  • התמכרות לסמים כולל קוקאין, מתאמפטמין, הרואין, אופיואידים ומריחואנה
  • התמכרות לתרופות כולל אדרל, קסנקס, טרמדול ונוספות
  • התמכרות התנהגותית כולל הימורים, סקס, פורנו, רשתות חברתיות, גיימינג, טכנולוגיה ועוד
  • טיפולים למטופלים בעלי אבחנה כפולה

 

הטיפול שלכם והתהליך שתעברו במרכז הגמילה שלנו חשובים לנו מאוד, וביטחוננו מהצלחת התהליך נובע מהעובדות: 98 אחוזי הצלחה למטופלים שנכנסים בשערי המקום. לכן אנו מאמינים כי במהלך השהייה שלכם אתם תבריאו ותקבלו את הכלים הדרושים לכם כדי להישאר בריאים בעתיד, כך שלעולם לא תצטרכו עוד להגיע למרכז גמילה נוסף.

חדר פרטי משלכם - מירקלס אסיה

הקבלה למרכז מתחילה בהערכה של מצבכם

אנחנו מבטיחים שתהליך הקבלה ל-Miracles Asia נקי מלחצים ככל שניתן, זאת במטרה לעזור לכם או ליקיריכם במעבר מהתמכרות פעילה להחלמה. אם אתם או יקיריכם חווים בעיות של התמכרות לאלכוהול או לסמים או דפוסי התנהגות כפייתית, יחד נוכל להבין את הבעיה ולמצוא לה פתרון.

התהליך הטיפולי מתחיל בשיחה ללא עלות עם אחד ממומחי הקבלה שלנו. התקשורת תתבצע באופן פרטי וחשאי לחלוטין. המסע שלכם בחזרה לחיים מלאים ובריאים מתחיל כאן – בכך שאתם יוצרים איתנו קשר ומבקשים עזרה, אתם כבר עושים צעד ענק לקראת ההתמודדות עם ההתמכרות שלכם.

הקבלה למרכז מתחילה בהערכה של מצבכם
קצת על המרכז לטיפול בהתמכרויות - מירקלס אסיה

מבט למרכז הגמילה הטוב ביותר בתאילנד

Miracles Asia הוא מרכז גמילה אשפוזי ייחודי הממוקם בפוקט, תאילנד. תכנית הטיפול שלנו נועדה לוודא שתקבלו את כל הכלים, הידע והתמיכה שאתם זקוקים להם כדי לנווט בבטחה את דרככם בחוויה שהיא כנראה המאתגרת ביותר שחוויתם בחייכם. כדי לאפשר לכל אלה להתקיים באופן האפקטיבי ביותר, חשוב שהסביבה שלכם תהיה רגועה, נטולת לחצים ונקייה מטריגרים שעלולים לעכב אתכם מלפרוץ את מעגל ההתמכרות ולצאת ממנו לעד.

המטרה של Miracles Asia היא לעזור לכם להבריא בסביבה בטוחה ונטולת ביקורת שמאפשרת לכם לנוח ולהתרכז בהבנת שורש הבעיה שעומד מאחורי ההתמכרות שלכם. זאת, כדי שתוכלו להגיע לנקודה שתבטיח שלעולם לא תצטרכו שוב להגיע למרכז טיפולים אשפוזי לבעיות התמכרות.

תכנית שותפים

תכנית השותפים של Miracles Asia היא רשת הכוללת מספר הסדרים וגורמים מסייעים התורמים לפיתוח ולטיפול בלקוחות שלנו. השותפות הזו בונה מערכות יחסים קריטיות ותהליך של צמיחה, ומאפשרת ל-Miracles Asia להרחיב את יכולות הטיפול המסור שלה יחד עם ארגוני בריאות שיכולים לשפר את רמת הטיפול בהפרעות שימוש בחומרים שהיא מציעה בפוקט, תאילנד.

 

קבלו טיפול ואבחון מתקדמים באי הטרופי פוקט, בבית החולים בנגקוק סירירוג' (Bangkok Hospital Siriroj), שהוא בית החולים הפרטי הראשון שנפתח בדרום תאילנד. מתחילתו הצנועה כבית חולים מקומי, המתקן הפך להיות ידוע ברחבי העולם בזכות הטיפול האיכותי שלו.

הצוות שלנו

מייסדי Miracles Asia וכמה מחברי הצוות נמצאים בעצמם בתהליך החלמה. לכן, אנו מבינים את מצבכם מתוך ניסיון אישי, דבר שמעניק לנו פרספקטיבה נוספת והבנה מעמיקה של מצבכם והחוויות הפרטיות שאתם עוברים במסגרת ההתמכרות. היכרותנו עם התמודדויות הכרוכות בהתמכרויות ובגמילה מהן תורמת רבות לתהליך ומטבע הדברים הופכת את התוכניות שאנו מפעילים במרכז הגמילה לאישיות יותר מכל מרכז גמילה אחר.

צרו איתנו קשר במספר 050-6380038 או פנו אלינו דרך הצ׳אט לייעוץ בחינם או פשוט לשיחה חברית, ללא לחץ, לגבי המצב הנפשי הנוכחי שלכם.

ג'ון ג'ייקובס - מנהל קליני - מירקלס אסיה

ג׳ון ג׳ייקובס

מנהל טיפולי

פאטו סאקולטן - רכזת - מירקלס אסיה

פאטו סאקולטן

רכזת

צ׳איסונקרום קונטיו - שף בכיר - מירקלס אסיה

צ׳איסונקרום קונטיו

שף בכיר

אנוק ארדץ - רכזת הדרכה - מירקלס אסיה

אנוק ארדץ

רכזת הדרכה

התחל את הגמילה שלך בפוקט, תאילנד

מוכנים לחוות את ההבדל ב-Miracles Asia?

צוות המומחים שלנו להתמכרויות יסייעו לכם לקבל את העזרה שאתם צריכים. התקשרו אלינו עוד היום, או השאירו את פרטיכם על מנת להתחיל את המסע אל גמילה מוצלחת.

עלוני מידע - מירקלס אסיה

שלחו פרטי התקשרות
לשיחת ייעוץ חינם!

למחירים ועוד פרטים הזינו את פרטי הקשר שלכם וניצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע המומחה בתחום ההתמכרויות.