אתם מספיק חזקים כדי להתגבר על ההתמכרות

מרכז גמילה מקוקאין בתאילנד

התכניות של Miracles Asia לטיפול בהתמכרויות מאושרות במלואן על ידי משרד הבריאות, ואנחנו נכללים ברשימה קטנה של מרכזי גמילה מקוקאין שילמדו אתכם איך להפסיק להשתמש, ולהתגבר על תסמיני הגמילה מקוקאין.

תוכן עניינים

לבירורים ומידע

גמילה מקוקאין - טיפול וגמילה

תובנות עיקריות

  1. הצעד הראשון בדרך להחלמה הוא להודות בכך שיש לכם התמכרות לקוקאין ולפנות לעזרה מקצועית.
  2. Miracles Asia מציעה תכניות טיפול מותאמות אישית הכוללות התמקדות באבחנה כפולה, דבר שנפוץ בקרב אנשים הסובלים מהתמכרות.
  3. לאחר שהם משלימים את תכנית האשפוז שלנו, לאורחים שלנו יש גישה ל-60 ימים של טיפולי המשך בחינם כדי לוודא שההחלמה שלהם תצליח.
 

איך תוכלו להפסיק להשתמש בקוקאין ולהישאר נקיים

ככל שהימים שלכם מתארכים וחשבון הבנק שלכם הולך ומתרוקן, הסתרת ההתמכרות שלכם לקוקאין הופכת מדבר קשה לכמעט בלתי אפשרי.

יתרת חשבון הבנק שלכם ויכולות ההתמודדות שלכם נמוכות מתמיד.

כשהבריאות הפיזית והנפשית שלכם עומדת על כף המאזניים, המוח שלכם מתחיל להבין ששימוש בקוקאין לאורך זמן הוא לא דבר שהגוף שלכם יכול להתמודד איתו, ושטיפול בהתמכרות לסמים או גמילה היא הדרך היחידה שלכם להפסיק להשתמש בקוקאין.

אם אתם קוראים את זה, סימן שהגיע הזמן שלכם להפסיק להשתמש בקוקאין ולאפשר לו להיות מרכז חייכם!

כשאתם מחליטים להתחיל תכנית טיפולית, זה לא אומר שמיד תפסיקו לחשוב על תחושת ה״היי״ האינטנסיבית שקוקאין וחומרים אחרים נותנים למוח שלכם, אבל אתם תקבלו עזרה והכוונה שיובילו אתכם לפרק חדש בחייכם, בו תהיו נקיים מסמים ומהתמכרויות.

 

גמילה מקוקאין

 

תכנית הגמילה מקוקאין המובילה בתאילנד

תכנית הגמילה שלכם ב-Miracles Asia תכלול את כל התרופות והטיפולים שתזדקקו להם כדי להתמודד עם ההתמכרות שלכם, וכדי להתמודד בבטחה עם ההשפעות הפיזיות של תסמיני גמילה מקוקאין שאתם עשויים לחוות.

משם, תוכלו להתמקד בתכנית ההחלמה שלכם לטווח ארוך, שבה תקבלו תכניות טיפול שמותאמות לכם באופן אישי מצוות רפואי מקצועי מסור שיעזור לכם להחזיר את הבריאות הכללית שלכם למסלול הנכון, ולוודא שהימים שבהם הייתם מכורים לקוקאין לא יחזרו.

אנחנו מכירים טוב את המעגל הזה…

מכורים רבים בתהליכי החלמה בעבר ובהווה שעברו את תכנית הטיפול של Miracles Asia ופעם היו תקועים עמוק בביצה של שימוש כבד או ארוך טווח בקוקאין כבר הפסיקו להעמיד את עצמם ואת יקיריהם במצב של דאגה מתמדת.

היום, הם חיים חיים מאושרים, נקיים מהתלות שלהם בסמים וחופשיים מהבעיות שנלוות לכך, או מהפרעות נפשיות אחרות כמו הפרעות אכילה שנגרמות על ידי שימוש בקוקאין לאורך זמן.

זה אולי לא היה קל להחליט שאתם רוצים להיכנס לתכנית גמילה כדי לטפל בבעיה, אבל האמת היא שאין סוג של התמכרות לסמים שיכול להתקיים לאורך זמן.

תהליך ההחלמה של גמילה מקוקאין עשוי להיראות לכם מאיים, אבל אנחנו כאן כדי לעזור להקל על המעבר שלכם לחיים בריאים ונקיים מסמים.

מרכז גמילה מקוקאין ברישיון מלא

Miracles Asia הוא מרכז מוסמך לגמילה מסמים שנמצא בתאילנד, ומתמחה בטיפול בהתמכרות לקוקאין ולממריצים אחרים, כמו אלכוהול.

יש לנו גם תכניות שמתמקדות באבחנה כפולה ובהפרעות נפשיות שנפוצות בקרב אנשים שסובלים מהתמכרות.

עם לקוחות מכל רחבי אירופה, המזרח התיכון, ארצות הברית, אוסטרליה ואסיה שמעוניינים להתחיל טיפול, להקל על תסמיני הגמילה שלהם ולהתחיל להשתקם מההתמכרות שלהם – אתם לא לבד עם הרצון שלכם ללמוד איך להפסיק להשתמש בקוקאין!

חשוב להבין שלא כל המרכזים לטיפול בהתמכרויות בתאילנד יכולים לעצור את מעגל האימה שלכם באופן מיידי, או ללמד אתכם איך להישאר פיכחים ולהיות מאושרים לאורך זמן.

התכניות של Miracles Asia לטיפול בהתמכרויות מאושרות במלואן על ידי משרד הבריאות, וכך אנחנו נכללים ברשימה קטנה של מרכזי גמילה מקוקאין שילמדו אתכם לא רק איך להפסיק להשתמש ולהתגבר על תסמיני הגמילה מקוקאין, אלא גם יספקו לכם תובנות אודות ההתמכרות שלכם לסמים, ויוודאו שההחלמה שלכם תצליח!

במבט לאחור זו תהיה אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתם בחייכם.

התמכרות לקוקאין

 

הצדדים האפלים של שימוש בסמים

מי שמשתמשים בקוקאין מבינים מהר מאוד שנמאס להם להתעורר עם רמות דופמין נמוכות וחרדה מציקה שרק שורת קוקאין יכולה לפתור, וגם זה, רק באופן זמני.

כמו אנשים המכורים לאלכוהול, במקום לחפש עזרה מקצועית, אתם מוצאים את עצמכם חוזרים לחומר שגרם לבעיות שלכם מלכתחילה!

לדפוס הזה אין כל היגיון, אבל ההתמכרות מעוורת אתכם מהאמת, כך שהשימוש שלכם בחומרים ממשיך…

חשבון הבנק שלכם, הבריאות הפיזית והנפשית שלכם, החברים, המשפחה, הביטחון העצמי והקריירה שלכם – כל אלה הולכים ונשחקים ככל שאתם משתמשים בכמויות גדולות יותר וככל שתסמיני הגמילה שלכם מחמירים.

זה לא כמו בסרטים

בניגוד למה שאתם רואים בסרטים הוליוודים, השימוש בקוקאין ממכר מאוד ורחוק מלהיות זוהר.

בין אם הדבר קורה מהר או לאט, הקוקאין משתלט על השמחה שלכם ומכלה את החופש שלכם. אם אתם קוראים את זה, אתם כבר יודעים שהחלק הזוהר כבר מאחוריכם… וזה הזמן שתחזרו למציאות!

התמודדות עם דיכאון, כעס או חרדה לא מוסברים הם כולם מנגנוני גמילה שעשויים לדרוש ניקוי רעלים רפואי לפני שניצור לכם תכניות טיפול אישיות ויעילות שיטפלו בכל הבעיות הסמויות שהמוח והגוף שלכם הסתירו באופן לא מודע במשך שנים.

לעיתים קרובות מכורים לקוקאין מחמירים את המצב שלהם על ידי הוספת סמים או חומרים אחרים לדפוסי השימוש היומיומי שלהם.

כמעט כל מכורי הקוקאין פונים לאלכוהול, סמי הרגעה, או אפילו מריחואנה כדי להרגיע את הלב ואת המוח חסרי השקט שלהם.

רמות החרדה שגופכם חווה לאחר ה״היי״ האינטנסיבי הנגרם על ידי קוקאין יכולות להפוך במהירות לגורם מניע שיגרום לכם לחשוב שאם תשתמשו שוב בחומר, הדבר יפתור את הבעיות שלכם.

למרבה הצער, זה לא המצב, ולעתים קרובות שימוש כזה מוביל לפסיכוזה של קוקאין, הדורשת רמת טיפול גבוהה בהרבה ממה שניתן להציע במרכזי גמילה מקוקאין בתאילנד.

אם גמילה מקוקאין הייתה דבר קל ופשוט, לא הייתם כאן. הגמילה היא דבר אפשרי, ואחריה אפשר לחיות חיים נקיים מקוקאין, אלכוהול וסמים אחרים כמו מתאמפטמין או קנביס!

אם נמאס לכם, ואתם מוכנים לפתוח דף חדש, ישנן מספר אפשרויות שתוכלו לבחור מהן. גמילה פתאומית שאתם מחליטים לעשות בעצמכם היא תהליך ברוטלי, והאמת היא שהיא לא אפקטיבית לטווח ארוך. כבר עשיתם את הצעד המשמעותי ביותר בדרך לקבלת עזרה בכך שקראתם את העמוד הזה עד כאן. אתם מוכנים לקבל עזרה, עשו את הצעד הבא והתחילו לקבל עזרה כבר היום!

לחצו על כל אחת מהאפשרויות בדף זה כדי ליצור קשר עם אחד ממומחי ההחלמה שלנו, ולהתחיל לדבר על תכניות הטיפול בהתמכרות לקוקאין שלכם.

מרכז גמילה מקוקאין

החלמה מההתמכרות שלכם לקוקאין

החדשות הטובות הן שתסמיני הגמילה של התמכרות לקוקאין חולפים תוך מספר ימים בלבד, והם לא מסוכנים כמו אלה של אלכוהול במצבים בהם מפסיקים להשתמש בפתאומיות.

החדשות היותר טובות: הגוף שלכם מתחיל להחלים כמעט באופן מיידי לאחר השימוש האחרון שלכם!

ההחלטה להישאר פיכחים ולהצטרף למכון גמילה בתאילנד שמציע טיפול באשפוז מזרזת את ההחלמה שלכם, ומבטיחה שיהיה לכם את כל מה שדרוש כדי להבין את הטריגרים שלכם וכיצד לנהל אותם, כך שתוכלו להימנע משימוש בכל סוגי החומרים גם בעתיד הרחוק.

אתם תהיו בסביבה קבוצתית יחד עם מכורים נוספים לקוקאין, ותכנית ההחלמה שלכם תהיה מותאמת לכם באופן אישי כדי לוודא שהיא תצליח.

תהיה לכם גישה לכל מה שצריך, החל מפגישות ייעוץ אישיות עם מומחה פסיכיאטרי להתמכרויות וכלה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי וטיפול פרטני, והשתתפות בפעילויות הוליסטיות כמו מדיטציה, יוגה ופעילות גופנית יומיומית.

מרכיב משמעותי בשהותכם ב-Miracles Asia שלעתים קרובות מתעלמים ממנו במרכזים אחרים לטיפול בהתמכרויות הוא הערכים התזונתיים שהגוף והנפש שלכם יקבלו מדי יום.

תוכלו לבקר בעמוד ״תכנית הטיפול״ כדי לראות את כל מה שכלול בתהליך הגמילה שלכם מקוקאין.

היתרונות של תכנית גמילה מהתמכרות לקוקאין

ישנם מספר יתרונות שתקבלו מהשתתפות בתכנית גמילה עבור התמכרות לסמים. אנחנו מאמינים של-5 הנקודות המפורטות מטה יש את ההשפעה הגדולה ביותר על תהליך ההחלמה שלכם והצלחתו:

  1. טיפול רפואי ופסיכולוגי מקצועי.
  2. סביבה בטוחה ותומכת.
  3. תמיכת עמיתים.
  4. למידת מיומנויות ודפוסי התנהגות חדשים.
  5. סיכויים גבוהים יותר להחלמה לטווח ארוך.

כשאתם מחליטים להיכנס לטיפול בהתמכרות לגמילה מקוקאין, אתם מעיפים את הקוקאין ממושב הנהג ומשתלטים על חייכם אחת ולתמיד.

במהלך הימים הראשונים, ייתכן שתצטרכו לשחרר את ההגה ולתת לצוות שלנו להדריך ולנווט אתכם בכל התרחישים והאפשרויות שתיתקלו בהם.

לא משנה מה, אתם לא תתמודדו עם כל זה לבדכם!

איך לנקות קוקאין מהגוף

 

ההגעה לתאילנד ותהליך ניקוי הרעלים

למרות שאנחנו לא ממליצים על כך, אנשים רבים ממשיכים להשתמש בקוקאין עד שהם עולים על המטוס וטסים לתאילנד כדי להשתתף בתכנית גמילה.

מקובל להגיע לכאן ולהתחיל את הגמילה בסביבה בטוחה ומפוקחת.

תוכלו לדבר עם צוות הקבלה שלנו אם במהלך בחירתכם בשירותי גמילה אתם מודאגים מעניין הנסיעות, שכן Miracles Asia יכולים לסייע לכם או למשפחתכם במספר דרכים.

כשתגיעו, תהיה לכם גישה לצוות רפואי מבתי החולים הבינלאומיים הפרטיים המובילים במדינה.

אין פתרון קסם לגמילה מקוקאין. אולם, לרוב תהליך הגמילה אינו מורכב ביחס לזה של אלכוהול ואופיואידים.

סביר להניח שתרגישו קצת עייפים וזה נורמלי. תוכלו לנוח בשלווה בחדרכם המכיל חדר רחצה פרטי בזמן שאתם מתמקמים.

כשאתם מגיעים אלינו לראשונה

במהלך הימים הראשונים שלכם בתהליך הגמילה מקוקאין, כשדפוסי השימוש בסמים שלכם ייפסקו, הסובבים אתכם יתחילו לראות שינויים מרשימים. גם אם לא תשימו אליהם לב מיד, הם יהיו שם!

אתם תלמדו להבין מה כולל תהליך הפסקת השימוש בסמים, ותתחילו להבין שזה רק חלק קטן מתהליך הריפוי שלכם. חיבור לעצמכם ולסביבתכם הוא חלק משמעותי מתהליך הגמילה מקוקאין, כמו בכל טיפול אשפוזי אחר לגמילה מסמים. אתם מתחברים לעצמכם ומבינים את הגורמים המרכזיים שמניעים את ההתמכרות שלכם, ומתחברים לקהילה של אנשים שמתמקדים בגמילה מסמים לנצח. מלבד הנפש והגוף שלכם, אתם עשויים להתחיל לחשוב על הדרכים הטובות ביותר לתקן חלק ממערכות היחסים שההתמכרות שלכם פגעה בהן.

תלמדו גם אילו כישורי התמודדות יהיו היעילים ביותר במהלך הטיפול שלכם, ואילו מהמיומנויות שלכם יהיו הנכסים הגדולים ביותר שלכם להתמודדות עם טריגרים כשתחזרו הביתה. הפוקוס העיקרי של כולנו ב-Miracles Asia הוא לעזור לכם להחלים ולמנוע מכם להידרדר בחזרה לדפוסי ההתמכרות. כמכון הגמילה המוביל בתאילנד, אנחנו רוצים שבעזרת הטיפול והשהות שלכם אצלנו, זה יהיה המרכז האחרון שאי פעם תצטרכו לבקר בו! זו המשמעות של החלמה מוצלחת וארוכת טווח!

לומדים להכיר את האורחים האחרים

הלקוחות שלנו הם אולי אחד הגורמים המשמעותיים ביותר שמייחדים את Miracles Asia מול מרכזי גמילה אחרים ברחבי העולם.

לאחר שהתמקמתם ועברתם את שלב ניקוי הרעלים שלכם, ההיכרות עם האורחים האחרים ועם הצוות היא לעתים קרובות אחת החוויות המהנות והבלתי נשכחות שעל פי אורחים רבים תורמות מאוד להצלחת ההחלמה.

מוקפים באנשים מכל רחבי העולם, שרבים מהם הם מנהלים בכירים, בעלי עסקים, או משקיעים, תגלו שהחיבור עם אנשים שדומים לכם ישפר משמעותית את תקופת ההתאוששות שלכם.

הטיפול שלכם לא מסתיים לאחר 30 יום

אם לא ידעתם, תכנית הגמילה האשפוזית שלנו ב-Miracles Asia שאורכת 30 יום, כוללת גם 60 יום של גישה חופשית לתכנית הגמילה המקוונת שלנו Miracles At Home. התכנית תציג בפניכם מפגשי טיפול קבוצתיים פיזיים ווירטואליים שמהווים כלים מצוינים להחלמה מההתמכרות שלכם לקוקאין.

קבוצות אלה כוללות קבוצות מוכרות כמו מכורים אנונימיים, מכורי קוקאין אנונימיים ואלכוהוליסטים אנונימיים, אך תקבלו גם אופציות נוספות רבות.

במהלך שהותכם, יהיה לכם זמן להבין ולהיחשף למספר עצום של דוברים בינלאומיים, ולהחליט מה מתאים לכם.

התחילו את הטיפול שלכם לגמילה מקוקאין כבר היום

אם קראתם עד כאן, כבר עשיתם את הצעד הקשה ביותר בכך שהודיתם בפני עצמכם שיש לכם בעיית שימוש בסמים, ושאתם זקוקים לעזרה מקצועית כדי להתגבר על ההשפעות הפיזיות והפסיכולוגיות של התמכרות לסמים.

השלבים הבאים כבר קלים יותר, כי ברגע שאתם מבקשים עזרה, יש אנשים שמוכנים להיות שם בשבילכם בכל שלב ושלב!

אתם יכולים להשתמש באפשרויות המוצגות בעמוד זה כדי ליצור קשר עם הצוות שלנו לשיחת הערכה בחינם, ולהתחיל לקבל את הכלים הדרושים לכם כדי להיגמל לנצח מקוקאין ולהתחיל ליהנות מהחלמה ארוכת טווח מהתמכרות לקוקאין.

התחל את הגמילה שלך בפוקט, תאילנד

מוכנים לחוות את ההבדל ב-Miracles Asia?

צוות המומחים שלנו להתמכרויות יסייעו לכם לקבל את העזרה שאתם צריכים. התקשרו אלינו עוד היום, או השאירו את פרטיכם על מנת להתחיל את המסע אל גמילה מוצלחת.

עלוני מידע - מירקלס אסיה

שלחו פרטי התקשרות
לשיחת ייעוץ חינם!

למחירים ועוד פרטים הזינו את פרטי הקשר שלכם וניצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע המומחה בתחום ההתמכרויות.