תהליך הגמילה שלכם אינו מרוץ.

מרכז גמילה מקנאביס בתאילנד

התמכרות למריחואנה היא בעיה אמיתית שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. אם אתם או אדם הקרוב אליכם מתמודדים עם התמכרות למריחואנה, ב-Miracles Asia אנו מציעים טיפול מותאם אישית ומקיף בסביבה נוחה ותומכת.

תוכן עניינים

לבירורים ומידע

גמילה מקנאביס

מידע חשוב על גמילה מקנאביס:

 • ב-Miracles Asia אנו מעניקים טיפול מקצועי להתמכרות למריחואנה בסביבה אינטימית ומותאמת אישית.
 • כל האורחים מקבלים טיפול המשך של 60 יום הכולל טיפול וייעוץ קבוצתי מתמשכים שיבטיחו החלמה ארוכת טווח וימנעו מכם לחזור לדפוסי ההתמכרות.
 •     התמכרות למריחואנה היא נושא שנוי במחלוקת, והדעות חצויות לגבי היותה התמכרות אמיתית.

מעניין איך דברים משתנים עם הזמן, נכון?

לפני בקושי 20 שנה, המריחואנה נחשבה לחומר מסוכן מאוד, ממכר מאוד ובלתי מקובל חברתית ברוב העולם. להיתפס עם צמח קנאביס בודד במדינות מתפתחות מסוימות משמעותו היתה תקופת מאסר ממושכת, ואפילו במדינות מערביות ליברליות יותר, נשיאה של קמצוץ מהחומר היתה עשויה לגרום לכליאה למשך כמה חודשים מאחורי סורג ובריח.

ככל שהחוקים הפכו מקלים יותר, כך השתנתה גם התפיסה החברתית. לא נדיר להריח מדי פעם ריח של עשן מריחואנה בפומבי. שימוש במריחואנה נחשב בעיני רבים כדבר שאינו מזיק יותר מכוס יין מדי פעם, ועבור אנשים רבים, התמכרות לקנאביס היא דבר שאפילו לא עולה בראשם.

לא כולם חושבים כך. הרבה אנשים עדיין תופסים את השימוש במריחואנה כמזיק למדי, והדבר עדיין לא ממש מקובל מבחינה חברתית.

ואולם, בהתחשב בעובדה שכמה מדינות הפכו את השימוש במריחואנה לדבר שלא מהווה עבירה פלילית, ובזמן שכמה מדינות בארצות הברית אישרו את השימוש במריחואנה כדבר חוקי – יותר אנשים מאי פעם מתנסים בקנאביס ובעקבות כך מפתחים בעיות, אפילו כאלה שמשתמשים במריחואנה רפואית.

גמילה מגראס

האם שמתם לב שכמות הקנאביס שאתם צורכים גדלה?

עם גישה ליברלית יותר מגיע שימוש נרחב יותר, ויותר אנשים צורכים קנאביס על בסיס קבוע.

מה שמוביל אותנו בדיוק לנושא ההתמכרות.

צריכת הקנאביס גדולה יותר מאי פעם, ולכן שיעורי ההתמכרות עולים. המונח 'התמכרות', לעומת זאת, הוא די שנוי במחלוקת כשמשתמשים בו בהקשר של שימוש בקנאביס – יש אנשים שאומרים שהקנאביס ממכר, בעוד שאחרים מתעקשים שהוא לא.

הדעות חלוקות מאוד בעניין.

שאלות נפוצות בנושא:

 • האם שימוש משמעותי בקנאביס לטווח ארוך יכול להיות מתואר כשימוש מופרז בסמים או לא?
 • האם התמכרות לסמים הוא מונח מוגזם לתיאור עישון מריחואנה תכוף?
 • האם גמילה ממריחואנה היא דבר אמיתי?
 • האם יש צורך בטיפול בשימוש מופרז במריחואנה?

במאמר זה נתבונן בעובדות ונסביר כיצד אנו יכולים לעזור.

אנחנו במקרה יודעים דבר או שניים על שימוש בסמים, ויש לנו ניסיון ממקור ראשון עם אנשים שמתמודדים עם שימוש מופרז במריחואנה באופן ספציפי, לכן נתייחס לכמה נקודות, נפריך כמה מיתוסים ונדון באפשרויות הטיפול הקיימות לטיפול בהתמכרות למריחואנה.

קנאביס הוא דבר מקובל מבחינה חברתית

כאשר 56% מהאמריקאים מאמינים ששימוש במריחואנה הוא דבר "מקובל חברתית", הנרטיב החברתי מתפצל באופן יחסית שווה, ולמרות שכ-20% מכלל האמריקאים (נשתמש במדינה אחת כדוגמה) מצהירים שהם מעשנים מריחואנה מדי פעם, העניין הוא כזה:

מריחואנה היא חלק מהחברה שלנו, בין אם אנחנו בוחרים לקבל זאת ובין אם לא.

אבל האם התמכרות למריחואנה היא דבר אמיתי? האם ניתן לטעון בצורה הגיונית שמריחואנה, או קנאביס, הוא חומר ממכר? האם ההשפעות של מריחואנה ממכרות?

ובכן, זה תלוי איך אנחנו מגדירים את המונח "ממכר".

הבעיה היא שאנשים רבים מקשרים בין התמכרות לבין חומרים "קשים" יותר, כמו הרואין, קוקאין או אפילו אלכוהול. אנחנו יודעים שחומרים אלה ממכרים במיוחד, והיו לנו מספיק אנשים במרכז הטיפולים שלנו בתאילנד שיכולים להעיד על הזוועות שנלוות להפרעת שימוש בסמים מסוגים אלה.

האם זה הוגן לכלול את המריחואנה באותה קטגוריה?

ובכן, שוב, זה תלוי בפרמטרים שאתם בוחרים לבחון, אבל לדעתנו, התמכרות למריחואנה היא דבר מאוד אמיתי. בשל העובדה שההשלכות של התמכרות זו פחות ברורות מאשר אלה של החומרים ה"קשים" יותר, אנשים רבים לא רואים את ההתמכרות למריחואנה באותה חומרה.

אבל הם צריכים, כי התמכרות למריחואנה היא לא דבר נחמד.

מרכז גמילה מקנאביס

התמכרות לקנאביס

בניגוד לדעה הרווחת, מריחואנה אכן מכילה תכונות ממכרות.

מחקרים מראים ש-10% מאנשים שמשתמשים במריחואנה יחוו בסופו של דבר "הפרעת שימוש במריחואנה" ויתמכרו אליה דרך שימוש כרוני.

עם זאת, הסיכוי להתמכרות גבוה יותר עבור אלה שמתחילים להשתמש במריחואנה בגיל צעיר (כ-17% מהם מתמכרים), וכן עבור משתמשים שצורכים מריחואנה באופן יומיומי (50%-25%) אשר נוטים יותר להתמכר להשפעות של מריחואנה בשנים מעצבות.

מלבד הנתונים המדאיגים הללו, קיים שיקול נוסף שצריך לקחת בחשבון: גם למי שאינו מכור במובן הביולוגי, יש פוטנציאל ממשי מאוד להתמכרות פסיכולוגית. שימוש קבוע במריחואנה יוצר סבירות מסוימת לתלות רגשית שעשויה להוביל להפרעת שימוש בקנאביס.

20% מכלל האמריקאים טוענים שהם משתמשים בקנאביס בקביעות. עם נתון זה, בשילוב נתונים סטטיסטיים שמראים ש-10% מהמשתמשים מתמכרים, יש להניח שתסכימו כי החישובים בעניין זה לא נראים מבטיחים במיוחד.

בשורה תחתונה, סביר להניח שמיליוני אנשים בכל שנה יתמכרו למריחואנה ברמה מסוימת.

הפרעת שימוש במריחואנה היא דבר אמיתי, ועם הפופולריות שלה שהולכת וגדלה, המצב צפוי להחמיר עם הזמן.

קבלו עזרה לבעיית הקנאביס שלכם

אם שימוש מופרז במריחואנה הפך לבעיה בחייכם ואתם רוצים להפסיק לעשן מריחואנה, עם הצוות המקצועי שלנו אתם בידיים טובות.

אנו מתייחסים להתמכרות למריחואנה ברצינות רבה, ויש לנו את הניסיון והמתקנים שיכולים להבטיח שהגמילה שלכם מהתמכרות למריחואנה תהיה חלקה ונוחה ככל האפשר.

עם צוות המומחים המוביל בתאילנד לטיפול בהתמכרות לסמים, מרכז הגמילה של Miracles Asia הוא מקום שבו אנחנו מבינים את המאבק שלכם, ויודעים כיצד לעזור עם הגמילה שלכם ממריחואנה.

פנייה לטיפול היא הצעד הראשון בתהליך ארוך, אך הצוות שלנו ידאג שהתהליך יהיה תומך, מגונן ומרגיע ככל האפשר.

התמכרות לקנאביס

 

טיפול בהפרעת שימוש בקנאביס בתאילנד

אנחנו ב-Miracles Asia ידועים באווירה המשפחתית והאינטימית שלנו בסביבה קהילתית.

אנו מעניקים טיפול מקצועי בסביבה נעימה ואישית יותר לעומת מרכזי גמילה גדולים שבהם אפשר ללכת לאיבוד בקהל – אנחנו מרכז גמילה בוטיקי עם לא יותר מ-15 אורחים בו זמנית, כך שתוכלו להכיר בקלות אנשים אחרים שנמצאים באותו מסע.

קבוצות הטיפול שלנו קטנות ואינטימיות, מה שמקל עליכם לשתף את החוויות שלכם בזמן שאתם משתתפים בטיפול להתמכרות במריחואנה בסביבה יפה ורגועה.

כאשר אתם בוחרים להשתתף בתוכנית גמילה באשפוז לטיפול בהתמכרות לקנאביס, אתם מקבלים טיפול ייעודי שנחשב לדרך היעילה ביותר לביצוע שינויים אמיתיים ומתמשכים בחייכם.

מרכז Miracles Asia הממוקם על האי המדהים פוקט הוא מרכז לגמילה ממריחואנה שבו תקבלו את הטיפול הטוב ביותר בזמן שתלמדו איך לחיות את חייכם ללא שימוש בקנאביס.

הימים שתעבירו ב-Miracles Asia יהיו עמוסים בפעילויות כמו ייעוץ פרטני וטיפול קבוצתי, טיפולי בריאות, מפגשי כושר וטיולים למקומות מעניינים. בכך נסייע לכם להפחית את תחושת הצורך במריחואנה שתרגישו, ואת הזמן שאתם משקיעים במחשבה על שימוש במריחואנה.

הטיפול שלנו הוא דיסקרטי במיוחד ואף אחד מיקיריכם, חבריכם או עמיתיכם לעבודה לא יידע שאתם נמצאים בטיפול, אלא אם כן, כמובן, תרצו שהם יידעו על כך.

זה מגיע לכם. התקשרו עכשיו לקבלת הערכה בחינם וללא התחייבות כדי שנוכל לדבר על המסלול שלכם להחלמה, או המשיכו לקרוא כדי לראות בדיוק מה כוללת תוכנית הגמילה שלכם.

איך תעבוד תוכנית הגמילה שלכם

עישון מריחואנה תורם במידה רבה להתמכרות כאשר משתמשים בזני הקנאביס המרוכזים יותר שקיימים כיום. המוח שלכם מסתגל להשפעות המריחואנה בדיוק כמו לכל סם אחר, והפסקה פתאומית עלולה לגרום לתסמיני גמילה מאוד לא נעימים כמו:

 • בחילה
 •  כאבי בטן
 • חשקים מוגברים
 • שינויים במצב הרוח
 • שינויים בתיאבון

התוכנית שלכם במרכז הגמילה Miracles Asia לטיפול בהתמכרויות תעזור לכם לשנות את דפוסי המחשבה וההתנהגות הממכרים שפיתחתם ותספק גם טיפולים נוספים כמו טיפול קוגניטיבי התנהגותי וטיפול לשיפור מוטיבציה, זאת כדי לאזן את הגוף ואת הנפש שלכם.

אם אתם זקוקים לגמילה רפואית מהתמכרות למריחואנה או מההשפעות של שימוש ארוך טווח במריחואנה (או שימוש מופרז בכל סם אחר), אנו נדאג שתקבלו את העזרה הטובה ביותר מאחד מבתי החולים הפרטיים השותפים שלנו שנמצאים בפוקט. לחלופין, נוכל לתמוך בכם בנוחות במרכז הגמילה שלנו להתמכרות למריחואנה בתאילנד.

במרכז הטרופי המרגיע והיפה שלנו אנחנו מטפלים בהצלחה כבר שנים רבות בהתמכרות לסמים, בגמילה ממריחואנה, במחלות נפש, במצבים נפשיים בעיתיים, בשימוש מופרז באלכוהול ובהפרעות אחרות של שימוש בחומרים, עם אפשרויות לטיפול באשפוז הזמינות לכל מי שחווים את ההשלכות השליליות של שימוש מופרז בסמים ובאלכוהול.

טיפול המשך כלול למשך 60 ימים

תוכנית התמיכה שלאחר הטיפול תאפשר לכם לשמור על קשר שוטף עם היועצים שלכם שייפגשו אתכם למפגשים פרטניים דרך Zoom מדי שבוע למשך חודשיים.

המפגשים הללו חשובים בדיוק כמו קבוצות התמיכה, ובעזרתם נוכל להתעדכן לגבי מצבכם ולוודא שאתם עדיין ממשיכים במסלול ההחלמה שלכם, ושהמטרה שלכם היא למנוע הישנות.

בנוסף, קבוצות התמיכה הקבועות שלנו ידאגו שתישארו מחוברים לקבוצת העמיתים שלכם.

מפגשי הטיפול הקבוצתי נמשכים כ-120 דקות ומועברים על ידי יועצים שכבר תכירו מתקופת הטיפול האשפוזי שלכם.

תכנית הגמילה שלכם מקנאביס שכוללת טיפולי המשך

לאחר סיום תקופת הגמילה שלכם, תפקידם של מנחי הקבוצות המנוסים שלנו הוא להתעדכן במצבכם לעתים קרובות ולהקדיש זמן כדי לוודא שאתם עדיין נמצאים במסלול ההחלמה שלכם.

ייתכן שתהיינה לכם שאלות, והמנחים ישמחו לענות עליהן ולספק לכם את הפסיכו-חינוך הנדרש ואת התכנון הנדרש שיסייעו לכם למנוע הישנות.

מטרתנו היא שתקבלו את התמיכה הטובה ביותר האפשרית עת תחזרו בהדרגה לחיי הקהילה שלכם ולביתכם. הטיפול הקבוצתי שלנו הוא חלק מרכזי בהתקדמות המתמשכת שלכם.

תוכלו לשמור על קשר עם Miracles Asia ועם הבוגרים שלנו לאחר שתעזבו את מרכז הגמילה לטיפול בהתמכרות למריחואנה. מניעת הישנות היא עקומת למידה תלולה, ואנחנו כאן כדי לתמוך בכם וכדי לוודא שהטיפול הטוב ביותר יימשך.

אתם תשמרו על קשר עם צוות הטיפול שלנו לפחות 60 יום לאחר עזיבתכם, זאת במטרה שנוכל לעזור לכם להתמודד עם החודשים הראשונים של החלמתכם, תקופה שתסייע במעבר שלכם בחזרה לחיים נורמליים.

אנחנו כל כך משוכנעים שהתוכנית שלנו עובדת, שאם תוכלו להעביר אצלנו שלושה חודשים ותסבלו מהישנות בתוך שנה מרגע שתעזבו את Miracles Asia, אנחנו נטפל בכם במשך 30 ימים בחינם.

כך שאם אתם או יקיריכם זקוקים לעזרה עם התמכרות למריחואנה, הפרעת שימוש בקנאביס או כל סוג אחר של שימוש מופרז בסמים, אל תהססו לפנות לצוות ההצטרפות שלנו בכל עת, ביום או בלילה.קנאביס

התחל את הגמילה שלך בפוקט, תאילנד

מוכנים לחוות את ההבדל ב-Miracles Asia?

צוות המומחים שלנו להתמכרויות יסייעו לכם לקבל את העזרה שאתם צריכים. התקשרו אלינו עוד היום, או השאירו את פרטיכם על מנת להתחיל את המסע אל גמילה מוצלחת.

עלוני מידע - מירקלס אסיה

שלחו פרטי התקשרות
לשיחת ייעוץ חינם!

למחירים ועוד פרטים הזינו את פרטי הקשר שלכם וניצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע המומחה בתחום ההתמכרויות.