הדרך היחידה לצאת מהבור היא להפסיק לחפור

גמילה מהימורים

מירקלס אסיה הוא המרכז המוביל בתאילנד לטיפול בהתמכרויות, והוא מציע לאורחיו תכנית בעלת הצלחה מוכחת שעוזרת לאנשים להשתחרר מהתמכרות להימורים מאז שנת 2017. אם אתם או יקיריכם סובלים מהתמכרות כזו, ואתם לא בטוחים כיצד תוכלו לשנות את ההרגלים האלה, צוות ההצטרפות שלנו כאן כדי לעזור.

תוכן עניינים

לבירורים ומידע

טיפול בהתמכרות להימורים

אם אתם עדיין רודפים אחרי תחושת ה״היי״ שחשתם בפעם הראשונה שניצחתם בגדול, אבל אתם ממשיכים להפסיד את הכסף שלכם, אולי הגיע הזמן לבחון את האפשרות שיש לכם בעיית הימורים, ולהבין שהגיע הזמן לתכנית גמילה שמתמקדת בהתמכרות להימורים.

החלמה מהתמכרות להימורים היא דבר אפשרי – ואנחנו במירקלס אסיה יודעים כיצד לעזור. משנת 2017 אנחנו עוזרים לאנשים מכל רחבי העולם להיגמל מהימורים ולחיות חיים חופשיים מהדחף ההרסני הזה.

אולי ״עלו עליכם״ וגילו את בעיית ההימורים שלכם, ועכשיו אתם חושבים שייתכן שהגיע הזמן לקבל עזרה. אנחנו יודעים איך לעזור לכם להשתחרר מההתמכרות ההתנהגותית הזו ונעניק לכם את הכלים שיעזרו לכם להפסיק, ויותר מזה: יעזרו לכם לא להידרדר שוב להתמכרות הזו.

 

גמילה מהימורים

 

מידע חשוב לתהליך גמילה מהימורים:

 1. מרכז מירקלס אסיה מציע אפשרויות טיפול בהתאמה אישית שמותאמות במיוחד לפי הצרכים של כל אורח.
 2. אנחנו מספקים טיפולי המשך לכל האורחים, הכוללים טיפול אישי מתמשך ומפגשי שיקום קבוצתיים שיעזרו להם להישאר במסלול ההחלמה שלהם.
 3. הפרטים המלאים של תכנית הגמילה האשפוזית זמינים להורדה בחינם, כולל מידע אודות העלויות.

צוות המטפלים שלנו מכיל מומחים בתחום ההתמכרויות ובריאות הנפש שיכולים לעזור לכם לשים קץ להתמכרות שלכם להימורים, ולהחזיר אתכם לשגרה ללא המצוקה הרגשית הנלווית לכך.

למהמרים רבים המתמודדים עם התמכרות חמורה להימורים יש דחף בלתי נשלט להמר, מה שמוביל אותם לשקר ליקיריהם, לגנוב, להשתמש בחסכונותיהם עד הדולר האחרון, ולהתעלם מההתחייבויות המשפחתיות שלהם.

אם קיים חשד שאתם או יקיריכם סובלים מהתמכרות להימורים, חשוב לפנות לעזרה.

צוות המטפלים של מירקלס אסיה בתאילנד מוכן לעזור לכם להתגבר על התמכרות ההימורים שלכם ולקבל את החיים שלכם בחזרה.

בעיית הימורים ושימוש בסמים

אלכוהוליזם או תלות בסמים אחרים הולכים לרוב יד ביד עם בעיית הימורים. למשל, לעתים בתי קזינו נוהגים לתת ללקוחותיהם משקאות בחינם כדי לשחרר עכבות.

אלכוהול או סמים אחרים משמשים לעתים קרובות כדי לחגוג ניצחון, כדי להרגיע אדם שהפסיד או כבריחה מהבושה ומהאשמה שנלוות להימורים.

 

הכימיה במוחם של מהמרים עשויה להיות זהה לחלוטין לזו של מכורים לסמים, מה שיוצר נטייה להתמכרות לסמים או להתמכרות התנהגותית אחרת כמו התמכרות למין, אלכוהוליזם או התמכרות לסמים אחרים.

ידוע כי אלכוהול וסמים אחרים מחמירים את ההשפעה של התמכרות להימורים על ידי פגיעה בכושר השיפוט של האדם, דבר המוביל להתנהגות המאופיינת בנטילת סיכונים והפסדים כספיים אדירים. אלה מובילים לפגיעה בבריאותם של המהמרים, המושפעת גם משימוש מופרז באלכוהול ובסמים אחרים, מה שמוביל למחלות לב, ללחץ דם גבוה, לבעיות בקיבה, לחרדות, לדיכאון ולסיכון לשבץ מוחי.

ככל שההתמכרות להימורים ולסמים נמשכת ללא טיפול ייעודי, כך גובר הסיכון לבעיות בריאותיות חמורות. בעיה זו עשויה להתרחב גם לבעיות נפשיות שעלולות להתעורר כתוצאה משימוש מופרז וממושך במערכת התגמול של המוח.

 

מרכז גמילה מהימורים

מרכז גמילה מהתמכרות להימורים בתאילנד

מהמרים כפייתיים ידועים בהיותם מסוכנים ביותר. עם זאת, ניתן לטפל בהתמכרות זו בהצלחה בעזרת מגוון טיפולים, יישום כלים שיקומיים ומפגשי 12 צעדים.

מרכז מירקלס אסיה מציע תוכנית טיפול בהתמכרות להימורים שאליה מגיעים אנשים מכל רחבי העולם כדי לקבל טיפול מקצועי ולהחלים.

כשתגיעו לווילה הפרטית והמפנקת שלנו, תעברו הערכה מקיפה ותקבלו את הטיפול הטוב ביותר שניתן לספק עבור ההתמכרות שלכם להימורים.

 

במידת הצורך, תקבלו השגחה של 24 שעות ביממה בתחילת תהליך הגמילה שלכם מהתמכרות להימורים או לחומרים אחרים.

נכין לכם תכנית טיפול פרטנית שבנויה במיוחד עבורכם, ומכיוון שאנחנו יודעים שכולנו שונים, השהות שלכם תותאם במיוחד לצרכים שלכם.

 

הנה כמה משיטות הטיפול המרכזיות הכלולות בתכנית שלכם:

טיפול פרטני לגמילה מהימורים

אתם תעבדו באופן פרטני עם מטפל שישתמש בשיטת הראיון המוטיבציוני כדי לעזור לכם למצוא את הדרך שלכם להפסיק להמר, ובאמצעותו אנו נעזור לכם לזהות את הטריגרים שדוחפים אתכם להימורים או לשימוש בסמים וללמוד מהם הכלים שיעזרו לכם להתמודד עם לחצים בחיים.

 

טיפול קבוצתי לגמילה מהימורים

מפגשים קבוצתיים ומשותפים אלה עוזרים לאורחים שמתמודדים עם בעיית הימורים לאסוף סביבם קבוצה תומכת של אנשים עם בעיות דומות. קבוצות לעזרה עצמית כמו מהמרים אנונימיים (GA) ותוכניות "12 צעדים" אחרות הן חלק חשוב בטיפול מתמשך בדרך להחלמה מהתמכרות להימורים.

 

CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי

טיפול זה עוזר למהמרים להתבונן על המחשבות וההתנהגויות ההרסניות שמובילות אותם להימורים כפייתיים. טיפול CBT הוא דרך עוצמתית לטפל בחשיבה מוטעית שמתלווה להימורים כפייתיים, כמו האמונה שאתם יכולים להגיע שוב לניצחון גדול, למרות הפסד של כספים רבים.

 

טיפול משפחתי

על כל אדם המתמודד עם התמכרות יש כשבעה אנשים אחרים המושפעים מכך ישירות, ותמיד באופן שלילי. העבודה המשפחתית שאנו עושים ב-מירקלס אסיה היא חלק מהותי מההחלמה בעבור כל מי שמגיע למרכז הגמילה מהימורים בתאילנד.

 

טיפול משפחתי וזוגי עוזר לכולם להשתקם במסגרת ביתית תומכת ברגע שאתם חוזרים לחיים הרגילים שלכם, ללא הימורים. שיטת טיפול זו מסייעת גם לקרב בין בני המשפחה, שלאחר מכן יוכלו לבסס מחדש את האמון ביניהם וללמוד איך ליצור גבולות בריאים, שכן בני משפחה ומכורים רבים עשויים לגלות שהימורים משפיעים גם על מערכות יחסים אישיות.

 

טיפול בהתמכרות להימורים

אפשרויות טיפול באשפוז

כמרכז הגמילה המוביל בתאילנד, אנו מבינים מה אתם עוברים ומוכנים לעזור לכם להתגבר על ההתמכרות שלכם להימורים, כבר עכשיו.

 

קיימות אצלנו אפשרויות טיפול שונות ומרכז טיפולי עם אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש.

 • המרכז רשום ומורשה על ידי משרד הבריאות בתאילנד.
 • במקום מועסקים מטפלים מערביים בעלי הכשרה והסמכה מקצועית שלהם ניסיון אישי בהתמכרות.
 • המרכז מציע מגוון רחב של טיפולים מבוססי-ראיות המועברים על ידי אנשי מקצוע.
 • יישום תוכנית טיפול שמותאמת לכם באופן אישי.
 • עד ארבעה מפגשים פרטניים בשבוע עם מטפלים ועם צוות תמיכה.
 • קיום כמה מפגשים יומיים לטיפול בהתמכרות שנעשים בקבוצות קטנות.
 • יישום תוכנית מבוססת למניעת הישנות ההתמכרות.
 • מתן טיפולים אפקטיביים לבריאות הנפש ולטיפול בטראומה.
 • אירוח, לינה וארוחות ברמה של 5 כוכבים.
 • סביבה בטוחה ודיסקרטית עם אווירה ידידותית ומשפחתית.
 • טיולים, ספורט, יוגה וכושר.
 • מדיטציה, מיינדפולנס ומסאג'.
 • הפעלת תוכנית המשך מקיפה המספקת תמיכה.

אנשים הסובלים מהתמכרות להימורים זקוקים לטיפול מיוחד, משום שכמעט בלתי אפשרי עבורם להפסיק בעצמם.

 

שמרו על ההרגלים החדשים שלכם

תכנית הטיפולים ב- מירקלס אסיה לא מסתיימת אחרי שאתם עוזבים את מרכז הגמילה מהתמכרות להימורים.

אם תעבירו חודש בטיפול האשפוזי, תוכלו להישאר מחוברים דרך תכנית טיפולי ההמשך המקוונת שלנו למשך חודשיים נוספים ואף יותר במידת הצורך.

 

תכנית התמיכה שלאחר הטיפול תאפשר לכם לשמור על קשר שוטף עם המטפלים שלכם, שייפגשו אתכם למפגשים פרטניים דרך Zoom מדי שבוע.

המפגשים האלה חשובים כדי שנוכל להתעדכן ולוודא שאתם עדיין נמצאים במסלול השיקום שלכם, ואם תיתקלו בבעיות כלשהן, נוכל לפתור אותן ביחד.

לצד אלה, לא רק שתקבלו טיפול אחד על אחד, אלא תוכלו גם להצטרף למפגשי השיקום הקבוצתיים המתמשכים שלנו אשר ישאירו אתכם מחוברים לעמיתיכם, שעם חלקם אולי תוכלו ליצור קשרי חברות לכל החיים.

מספר האורחים ב-מירקלס אסיה נשמר קטן בכוונה.

 

מפגשי הטיפול הקבוצתי נמשכים כ-90 דקות ומנוהלים על ידי מטפלים שכנראה כבר תכירו מתקופת הטיפול האשפוזי שלכם.

אנו דואגים שתקבלו את התמיכה הטובה ביותר שאפשר לתת בזמן שתחזרו בהדרגה לקהילה שלכם בביתכם.

מניעת הישנות היא עקומת למידה, ותכנית ההמשך האינטנסיבית שלנו תדאג שתמשיכו לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

צוות המטפלים ב-מירקלס אסיה יישאר אתכם בקשר, יעזור לכם להתמודד עם החודשים הראשונים של תקופת השיקום שלכם, ויסייע לכם בכל שאלה לגבי מה לעשות, או כיצד להתמודד עם החיים באופן כללי.

 

מחקרים מראים שככל שהאדם שנמצא בתהליך שיקום נשאר מחובר לתכנית הטיפול, כך התוצאה תהיה טובה יותר…

ככל שתעבדו זמן רב יותר לצד מטפלים מקצועיים, פסיכותרפיסטים ומאמני החלמה, כך גדל הסיכוי שלכם להחלמה ארוכת טווח מהתמכרות להימורים.

אנחנו מתייחסים ברצינות רבה לתכנית הטיפול שלכם ורוצים את הטוב ביותר עבורכם. לכן, אנחנו יודעים כמה זה חשוב לשמור על קשר, כדי להעניק לכם את הסיכויים הטובים ביותר לחיות את חייכם ללא הימורים.

אנחנו כל כך משוכנעים שהתכנית שלנו עובדת, שאם תשהו אצלנו שלושה חודשים ותסבלו מהישנות תוך שנה מרגע עזיבתכם את מירקלס אסיה, אנחנו נטפל בכם שוב למשך חודש בחינם.

זאת רמת האמון שלנו בתכנית הטיפול בהתמכרות להימורים של מירקלס אסיה.

אנחנו יודעים כמה חשובה ההחלמה שלכם, ונעשה כמיטב יכולתנו כדי לוודא שתקבלו את מה שמגיע לכם – חיים טובים, מלאים באושר ונקיים מהתמכרויות.

בהחלט אפשרי לחיות חיים ללא התמכרויות, ואנחנו ב-מירקלס אסיה ההוכחה החיה לכך. אנחנו יודעים איך זה מרגיש כשיש לכם בעיה ואתם משתקמים ממנה.

 

תוכלו להשתמש בכל אחת מהאפשרויות בעמוד זה כדי ליצור קשר עם צוות ההצטרפות שלנו עוד היום לשיחה או לצ'אט בחינם, ולהתחיל להשאיר את הדאגות שלכם מאחור.

זה הזמן לקבל את החיים שלכם בחזרה, ולהפוך לנס שהוא מי שאתם באמת.

התחל את הגמילה שלך בפוקט, תאילנד

מוכנים לחוות את ההבדל ב-Miracles Asia?

צוות המומחים שלנו להתמכרויות יסייעו לכם לקבל את העזרה שאתם צריכים. התקשרו אלינו עוד היום, או השאירו את פרטיכם על מנת להתחיל את המסע אל גמילה מוצלחת.

עלוני מידע - מירקלס אסיה

שלחו פרטי התקשרות
לשיחת ייעוץ חינם!

למחירים ועוד פרטים הזינו את פרטי הקשר שלכם וניצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע המומחה בתחום ההתמכרויות.